Online Çiçek Siparişi…

online çiçek siparişi
Online Çiçek ve Meyve Siparişlerinizi Ucuzlatmak Elinizde !

Çiçek siparişleri hayatımızın vazgeçilmezlerindendir. Bir dostumuz yeni bir işe başladığında, evlilik yıldönümlerinde,sevgililer gününde, sevdiğimiz birinin bebeği olduğunda ve daha birçok zamanda çiçek siparişi veririz. Son birkaç yıldır var olan meyve buketleri de oldukça popüler hale geldi.

Eskiden çiçek siparişi vermek için ya çiçekçiye gidilip yerinde görerek verilirdi (zaman kaybı kaçınılmazdı), ya da telefonla sipariş veriyorduk (burada da verdiğimiz siparişi görmüyoruz bile)

Neyseki online çiçek siparişi ülkemizdede bir alışveriş kültürü halini aldı ve artık hem zamandan tasarruf ederken hem de ürünü görerek ve beğenerek sipariş veriyoruz.

Online çiçek siparişlerinin klasik siparişlere göre daha ucuz olması da bir diğer avantaj. Eğer çiçek ve meyve siparişlerini daha da ucuzlatmak isterseniz o zaman kupon kodları kullanmanız gerekir.

Kupon kodu kullanımı basit ve çok pratiktir. Ekstra zaman harcatmaz, ek bedel talep edilmez, tıklar gider ve kodu girip indirimi anında alırsınız.

En güncel kupon kodu, indirim kuponu, hediye çeki ve indirim kampanyaları hakkında haberleri yayınlayan eKUPONKODU sitesinde yayınlanan çiçek sepeti indirim kodu ve frutation indirim çeki ile siparişlerinizi daha da ucuzlatabilirsiniz. Bu iki kupon kodunun da linkleri aşağıdadır:

Çiçek sepeti indirimkodu : %20

Frutatiun indirim kodu : %25

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s